Неподалік від Вінниці щоліта цвіте справжнє море троянд. Вишукані квіти тут на будь-який смак. Від звичайних червоних, до неординарних, схожих на півонії. Високі, низькі, "повзучі", білі, жовті, рожеві. Від такої краси розбігаються очі.

Мальовнича місцина знаходиться неподалік села Некрасове на полі площею у майже 6 гектарів, що належить до спільного голландсько-українського підприємства «Декоплант». Тут одна біля одної цвітуть троянди. Неймовірні квіти різних видів милують око, а приємний аромат зачарує будь-кого. Але троянди вимагають клопіткої роботи. Кожна квітка потребує уваги.

На полі не лише доглядають за квітами, а й розмножують їх. Влітку, під відкритим небом, а взимку в теплицях. Кожен сорт має свої переваги та особливості. Якісь довше квітнуть, інші ж краще витримують зиму. Однак, кожна квітка має свою особливу красу. До речі, серед "колючих пані" є навіть ті, що самих "шипів" не мають.

Цікавий факт: назва троянди Морсдаг (Morsdag) перекладається з датської як "День Матері". Саме ці троянди часто продають в горщиках до Дня Матері в Європі.