Люби і знай свій рідний край

3D-панорами, або віртуальні екскурсії, допоможуть тобі, друже, не виходячи з дому побачити цікаві місця нашого краю.

Рухайся за допомогою мишки на комп'ютері або пальцями на мобільному пристрої. Ти можеш наближати та віддаляти об'єкти на панорамі, оглядатися на всі боки.

Зверни увагу, кожна віртуальна екскурсія складається із декількох пов'язаних між собою панорам. Для переходу на іншу панораму використовуй блимаючі червоно-білі позначки, або скористайся панеллю керування, яка після показу ховається за трьома крапочками в нижній частині панорами.

Неподалік від Вінниці щоліта цвіте справжнє море троянд. Вишукані квіти тут на будь-який смак. Від звичайних червоних, до неординарних, схожих на півонії. Високі, низькі, "повзучі", білі, жовті, рожеві. Від такої краси розбігаються очі.

Детальніше...

Старовинний млин графа Потоцького (Сокілецький млин) розташований на березі Південного Бугу у селі Сокілець Немирівського району Вінницької області.

Детальніше...

Черленківський замок — руїна історичної оборонної споруди. Пам'ятка архітектури і містобудування місцевого значення, включена до Реєстру пам'яток історії та культури Вінницької області.

Детальніше...

Трохи на захід від районного центру Калинівка по дорозі на Хмільник скромно розмістився один з найстаріших населених пунктів Вінниччини – Іванів, який було засновано ще у 1410 році.

Детальніше...