distance-learning

Доброго усім дня. Через поширення коронавірусної інфекції оголошено загальнонаціональний карантин з 12.03 по 24.04.2020 включно.

Але цей карантин відрізняється від попереднього тим, що ми продовжуємо навчатися дистанційно згідно методичних рекомендацій Департаменту освіти Вінницької міської ради щодо організації дистанційної підтримки освітнього процесу в умовах карантину.

За цією рекомендацією учні 1 класу обов’язково повинні виконувати завдання, дані учителем (це не домашня робота). Учитель повинен контролювати його виконання і надавати рекомендації щодо правильності його виконання.

Я пропоную виконані дітьми завдання фотографувати і відправляти мені за допомогою спеціальної форми на цьому сайті. Для відправки інформації попередньо необхідно зареєструватися на сайті комусь із батьків. При реєстрації я прошу вказувати справжнє прізвище для того, щоб знати потім, від кого прийшов звіт про виконане завдання.

Я переглядатиму виконані завдання і, в разі потреби, буду давати відповіді на ваші листи. Так ви зможете пересвідчитись у правильності виконання або звернути увагу на помилки.

У понеділок 23.03 Ірина Леонідівна дізнається у вчителів англійської мови, як вони будуть перевіряти дані ними завдання, яку роботу пропонують на наступні тижні. Учителі німецької мови теж обіцяли дати завдання на карантин.