Зміст статті

10.01.2021 Початок режиму дистанційного навчання

Вітаю моїх любих учнів і шановних батьків з минулими й прийдешніми зимовими святами. Бажаю родинної злагоди, добробуту, здоров’я й терпіння.

На жаль, у ІІ семестрі 2 класу ми починаємо працювати в режимі дистанційного навчання. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020р. №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та наказу Департаменту освіти Вінницької міської ради від 04.01.2021 р. № 11 «Про організацію освітнього процесу в закладах освіти всіх типів та форм власності в період з 08.01. до 25.01.2021 р.» у нашому навчальному закладі організовано освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання.

Працюємо за знайомим для вас режимом роботи:

  • У понеділок отримуєте завдання на тиждень з усіх предметів,
  • Протягом тижня у зручний для вас час їх виконуєте,
  • Скидаєте через сайт до наступного понеділка усі виконані завдання блоками, а не щодня по сторінці. Моя електронна пошта перевантажена, адже 5,6,7 класи теж відправляють свої роботи з образотворчого мистецтва.

Дякую за розуміння.

Кілька організаційних моментів

Всі зошити я зібрала наприкінці І семестру. Тож працюєте в чистих зошитах.
Завдання з української мови та курсу «Я досліджую світ» будуть із другої частини підручників. Першу частину здали в І семестрі.
Другий зошит з курсу «Я досліджую світ» у школі. Якщо дистанційне навчання триватиме й після 25 січня, у зручний для вас час ви зможете прийти за ними в школу. НАДОЛУЖИМО.
Спілкуємось індивідуально в телефонному режимі (вайбері). Будьте здорові, бережіть себе і рідних. Усього найкращого.

Читання Українська мова Математика

17.08.2020 Вітаю моїх любих учнів і шановних батьків

Літо триває. А я радію з того, що наближається час, коли ми зможемо спілкуватися без ґаджетів. Скучила за всіма вами. З нетерпінням чекаю зустрічі.

Хоч ситуація з коронавірусом ще не стабільна, проте навчання в школах відновлюється, і 1 вересня мої другокласники сядуть за парти. Яким чином це відбуватиметься, будемо остаточно знати 26 серпня після обласної та міської педагогічної конференцій. Але те, що зміни в організації процесу навчання будуть – це однозначно.

Запрошую батьків на традиційну зустріч у школі 27 серпня о 9:00. Наша локація – біля художньої майстерні. Маски обов’язкові. Під час зустрічі отримаєте інформацію щодо організації навчального процесу. Прошу принести підручники за 1 клас: математику, буквар, англ.мову, ЯДС (підписані). Заберете додому папки для праці й малювання для доукомплектування.

Свято першого дзвоника цього року буде лише для 1 і 11 класів. Для решти учнів буде один урок-зустріч у класних кімнатах (ми – кабінет №16) о 8:00. Повноцінне навчання розпочнемо з 2 вересня.

Нічого зайвого купувати на 2 клас не потрібно. Друкованих зошитів не буде (я так планую). На уроках більш-менш діловий стиль одягу залишається, плюс змінне взуття й спортивна форма на уроки фізкультури. Багатьом потрібно поповнити картки для розрахунків у їдальні. Не забудьте оформити довідку про стан здоров’я дитини до 1 вересня.

ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ!
Якщо протягом карантину та канікул батьки змінили місце роботи, номери телефонів, родини змінили місце проживання чи статус родини, напишіть нові відомості на аркуші й принесіть, будь ласка, на зустріч 27 серпня.

Якщо є індивідуальні питання – дзвоніть, пишіть. До зустрічі. Гарного закінчення канікул. Бережіть себе та рідних

08.06.2020 Вітаю зі святами, з теплом, канікулами

Вітаю зі святами, з теплом, канікулами. Нехай кожен день дарує здоров’я, добро, радість, спокій. Прощаючись до вересня, хочу нагадати наступне.

  • Нагадую про залишений у школі одяг і взуття.
  • Щоб не забути букви, на канікулах читати щодня. У всіх є «Читай, малюй, пиши», тож прочитати, домалювити, дописати. Принести у вересні.
  • Закінчити ІІ частину зошита «Я досліджую світ». Принести у вересні.
  • Наприкінці серпня пригадати найцікавіші моменти канікул і написати про них 3 міні-твори на 5-7 речень. Оформити їх малюнками, аплікаціями, колажами.
  • За літо – нагулятися, награтися, виспатися, навітамінитися, побувати в цікавих місцях, подружитися з новими приємними людьми. Одним словом – гарно відпочити.

За потреби дзвоніть. Буду рада всіх чути. Вийду на зв'язок як учитель 2 класу 17 серпня. Бувайте

01.06.2020 Міжнародний День захисту дітей

Вітаю усіх з початком літа, з Днем захисту дітей!

Посмішка дитини — це найприємніший момент у житті більшості дорослих. У ній стільки щирості й довіри, що розтає найсуворіше й загартоване проблемами серце. Тож нехай наші діти якнайдовше залишаються дітьми. Безтурботними, веселими, радісними. Нехай кожна дитина буде здоровою, оточеною любов’ю та турботою щасливих родин. А небо над головою завжди буде мирним і кожен новий день — добрим і цікавим.

Батькам бажаю терпіння, розуміння та ніжності. Не забувайте, що саме ви відповідаєте за щасливе і безпечне дитинство дітлахів!

P.S. Вітаю тих, хто отримав свідоцтво досягнень учнів. Тож теплих, веселих, незабутніх канікул.

Але третина родин мають «хвостики». Міняємося: ви мені борги, я вам результати навчання дитини.

У понеділок 8 червня дам рекомендації щодо подальшого спілкування.


29.05.2020 Останній дзвоник

От і добіг кінця навчальний рік. Рік – складний для всіх, з переживаннями, новим досвідом, новими успіхами та перемогами.

Із теплотою згадую початок нашого спілкування, незвичні для мого учительського досвіду уроки в НУШ, галасливі перерви, екскурсії та класні свята.

А дистанційна освіта під час карантину стала справжнім викликом для вчителів, учнів і батьків. Цей досвід є надзвичайно важливим для усіх. Наш успішний діалог на відстані дав можливість довгий час позитивно співпрацювати.

У підсумку – пишаюся своїми учнями, розумними, працелюбними, талановитими і непосидючими. Радію чудовим результатам навчання своїх першачків. І в цьому, шановні батьки, ваша величезна заслуга. Ваша підтримка, заохочення, допомога сприяли досягненню нашими дітьми великих успіхів і в навчанні, й в особистісному зростанні.

Послухати останній дзвоник

Сумую, що не можемо бути усі разом на першому в житті дітей останньому дзвонику. Тож пропоную згадати, як дзвінко лунає шкільний дзвінок. Нехай він сповістить про початок літніх канікул, перших у житті наших тепер уже другокласників.

Веселого й мирного усім літа, теплого сонечка, здорового відпочинку й вітамінної смакоти. До зустрічі в другому класі.

З повагою і любов’ю Ірина Леонідівна

P.S. Не забувайте періодично заглядати в нашу групу у вайбері. Завітайте до нашого блогу в понеділок 1 червня.

25.05.2020 Останній навчальний тиждень

Вітаю. Збираємося силами й витримуємо останній навчальний тиждень.

Даю завдання з читання, української мови, ЯДС. На кінець тижня чекаю фотозвіти.

За минулий тиждень дуже багато боржників з творами і тестами з читання. Всього 8 родин написали або подзвонили про кількість прочитаних дитиною за хвилину слів.

До 29 травня прошу здати все, щоб я змогла кожному надіслати електронною поштою свідоцтво досягнення дитини. У вересні ви отримаєте паперовий документ.

Протягом тижня заберіть, будь ласка, спортивну форму й змінне взуття зі школи. Прошу про це вже втретє. Повні шафи дитячих речей. Протягом літа їхнє зберігання ніхто не гарантує.

Гарного усім тижня.

Читання Українська мова Я досліджую світ

18.05.2020 Передостаній тиждень дистанційного навчання

Вітаю. У системі дистанційного навчання працюємо передостаній тиждень. Даю завдання з читання, ЯДС і української мови. На кінець тижня чекаю фотозвіти.

19-20 травня працюю в школі з документацією з 10:00 до 18:00. Якщо потрібно забрати дитячий одяг із шаф, приходьте. Усього найкращого.

Читання Українська мова Я досліджую світ

12.05.2020 Перевірні роботи

Вітаю. Дякую від себе і від адміністрації всім, хто долучився до загальношкільних акцій до Дня Перемоги та Дня матері.

Цей робочий тиждень короткий, понеділок був вихідним.

Даю лише по одній перевірній роботі з української мови (13 травня), математики (14 травня), ЯДС і читання (15 травня).

Завдання будуть у блозі щодня о 9:00. Відправити фото виконаної роботи потрібно до 22:00 того ж дня. Прошу на цьому тижні чітко дотримуватися інструкцій і термінів виконання.

Дякую за розуміння і роботу з дітьми. Усього найкращого.

Українська мова Математика Я досліджую світ

10.05.2020 10 травня – День матері

Материнство – це маленький подвиг нескінченного терпіння, віддачі, ніжності, любові, мудрості. Найніжніші й дбайливі руки, найдобріше і чуйне серце – у мами. Для кожної дитини її мама найкрасивіша, найрозумніша. Ниточка, яка існує між матір'ю і дитиною, нехай ніколи не рветься, а допомагає, захищає і дає підтримку з обох кінців.

Нехай кожен день для усіх наших класних матусь і матусь наших мам і татусів починається з простого, але дуже важливого моменту – з посмішки рідних, які довго-довго будуть поряд.

Низько вклоняємось Вам, МАМИ, за те, що долаючи нинішні негаразди, зберігаєте віру у завтрашній кращий день для своїх рідних і близьких, для нашої країни.

Тож здоров’я Вам, тепла і благополуччя. Сподіваємося, що під променями травневого сонця розтануть усі Ваші негаразди!

09.05.2020 День пам’яті та примирення, День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Гідно вшановуючи подвиг ветеранів, висловлюємо глибоку повагу усім героям Українського народу усіх часів.

Низько вклоняємося кожному з фронтовиків, хто на своїх плечах виніс тягар воєнного часу, і тим, хто в тилу ворога важкою працею наближав День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Низько вклоняємося дітям війни, на долю яких випала повоєнна відбудова й голод.

У ці чудові весняні дні Україна продовжує відстоювати незалежність і територіальну цілісність країни. Хай мир і злагода панують на нашій землі.

Здоров'я і добробуту всім нам. Вічна пам'ять загиблим, низький уклін живим.

06.05.2020 Переможці конкурсу Колосок

Вітаємо з перемогою Бондаря Івана і Круглова Дєміда. Вони приймали участь у щорічному весняному конкурсі всеукраїнського науково-популярного природничого журналу для дітей “КОЛОСОК” . Так тримати! Хто іще поділиться успіхами під час карантину?

05.05.2020 Карантин триває до 22.05

Вітаю всіх. За офіційним повідомленням, на жаль, загальнодержавний карантин триває до 22.05, а школи до кінця навчального року працюватимуть у режимі дистанційного навчання. Результати навчання для 1 класу у вигляді Свідоцтва досягнень видаються до 15 червня. Яким чином? Чекаємо роз’яснення.

Тож маємо ще 4 навчальні тижні. Знаю, що всі втомилися. У нас, учителів, теж щоденна робота по кілька годин перед монітором: кожного дня – електронний журнал, онлайн вебінари, щотижневі звіти про роботу з учнями і самоосвіту. Повірте, ходити на роботу набагато легше.

Шукаємо позитив у тому, що ви, батьки, за період карантину більше часу проводите зі своїми дітками. Я намагатимуся не перевантажувати своїх учнів і вас. Але й від вас, батьків, чекаю контролю за навчанням дітей і вчасно відправлених звітів. Дякую за терпіння і розуміння. Будьте здорові, бережіть себе і рідних. Усього найкращого.

Математика Українська мова Я досліджую світ

01.05.2020 Вітаю з травневими святами

Вітаю з травневими святами. Здоров’я, добробуту, злагоди і миру всім нам. Отримую інформацію, що під час карантину наші першокласники мають онлайн досягнення з різних предметів. Супер! Хваліться перемогами. Показуйте сертифікати. Можливо, когось іще зацікавите. У нас всі – розумашки!


27.04.2020 Завданння з математики та української мови

Цей тиждень короткий. П’ятниця – вихідний (1 травня), тому даю дві роботи, але об’ємніші. Завдання з української мови поєднала з читанням. Завдань з ЯДС немає. Щодня читати власну літературу обов’язково!

Математика Українська мова

27.04.2020 Карантин триває до 11.05

Вітаю. На жаль, карантин триває до 11.05, і ми продовжуємо працювати в режимі дистанційного навчання.

Дякую тим, хто дослухався до мого прохання і надіслав звіти по ЯДС. А де світлини з Великодня? Їх надіслали лише 4 родини. Чекаємо!

Більшість учнів нашого класу відповідально ставляться до виконання письмових завдань. Тому роботи приємно перевіряти. Сподіваюся, що кілька останніх тижнів буду отримувати такі самі чудові звіти.

Повторюю своє прохання від 03.04: відправляйте, будь ласка, звіти блоками в кінці тижня, а не щодня по сторінці. Електронна пошта перевантажена, адже 5,6,7 класи теж відправляють свої роботи з образотворчого мистецтва. Дякую за розуміння.

Питання підручників. Будемо здавати підручники за 1 клас і отримувати для 2 класу на початку вересня згідно графіка для всієї школи. Будьте здорові, бережіть себе і рідних. Усього найкращого.

21.04.2020 Завдання з ЯДС та читання.

Вітаю усіх. Свята закінчуються, і ми продовжуємо працювати в режимі дистанційної освіти.

Дякую за надіслані звіти про виконану роботу. Оновила розділ «Контроль за виконанням завдань». Прошу пробачення, якщо щось упустила. Спілкуємось індивідуально в телефонному режимі.

На жаль, лише кілька родин надіслали виконані роботи з минулого завдання ЯДС. А це – один з основних предметів у початковій школі. Чекаю звіти по ЯДС.

До кінця тижня на ваші електронні адреси відправлю листи з результатами перевірки. Більшістю робіт дуже задоволена. Велика подяка батькам за контроль і допомогу дітям. Наступні чотири дні працюємо над завданнями з курсу Я досліджую світ і читаємо буквар.

Не забуваємо ділитися світлинами з Великодня. Бережіть себе і своїх рідних. Усього найкращого.

16.04.2020 Вітаю всіх з прийдешньою православною Пасхою.

Зазвичай, ті хто її святкують і самі займаються приготуванням святкових смаколиків, саме в Чистий четвер починають пекти паски і оздоблювати традиційні яйця.

Я теж буду проводити багато часу на кухні разом із своїми рідними. Це – надзвичайний час для всієї родини. Щороку за ці дні ми кладемо у сімейний фотоархів цікаві світлини для приємних спогадів. Я обов’язково поділюся ними на сторінках нашого блогу. Між іншим, фарбую крашанки за рецептами бабусі. А ви?

За період карантину я засумувала за вами, мої любі учні. Хочу всіх бачити здоровими, щасливими, дорослішими. Можливо, і ви родинними фото, своїми малюнками і поробками розкажете, як відзначаєте Великдень. Чекаю ваших світлин для створення святкової ФОТОГАЛЕРЕЇ (будь ласка вибирайте у формі відправки предмет ТВОРЧІСТЬ).

До речі, наступного тижня пропоную відпочити від письмових завдань з математики й української мови. Буде можливість побайдикувати тим, хто все робив вчасно, і закінчити роботу «хвостатикам». Не проти?

13.04.2020 Завдання на тиждень

Вітаю усіх. Дякую за надіслані звіти про виконану роботу.

На п’ятий тиждень карантину даю завдання з математики і української мови знову на три дні. Також є завдання з курсу Я досліджую світ і читання по букварю. І не забуваємо щодня читати власні книги. Бережіть себе і своїх рідних. Дружного і приємного святкування або підготовки до свята.
12.04.2020 Банк обдарованих дітей

Шановні батьки. Щорічно у місті поновлюються дані Банку обдарованих дітей. Якщо ваша дитина займається в гуртках, секціях різних напрямків (окрім іноземних мов), спеціалізованих школах (художня, музична, спортивна) і має певні досягнення, надішліть, будь ласка, до середи через форму відправки звітів (ДОСЯГНЕННЯ ДІТЕЙ):

  • фото грамот,
  • фото дитини з грамотою, медалями, кубками тощо.

І в нашому блозі буде створено фотогалерею досягнень наших дітей. Дякую за розуміння і допомогу.

12.04.2020 Вітаю з Великоднем

Вітаю з Великоднем тих, хто святкує його сьогодні, 12 квітня. Вітаю тих, хто сьогодні святкує Вербну неділю. Божого благословіння усім вашим справам. Миру, добра і злагоди вашим родинам, нашій українській землі.

07.04.2020 Завдання на цей тиждень

Вітаю усіх. Дякую тим, хто вчасно відправив фото протягом останнього тижня, тим, хто «підтягнув хвости» і теж надіслав звіти про виконану роботу.

На четвертий тиждень карантину даю завдання з математики і української мови на три дні. Багато роботи з англійської та німецької мов. Ще є завдання з курсу Я досліджую світ і читання по букварю.

Продовжуємо щодня читати власні книги!

Велике прохання до батьків. Перед відправленням фотозвітів перевірте, чи всі задання в кожній роботі виконані. Перечитуйте дитячі роботи, виправляйте разом з дітьми граматичні помилки.

Гарного всім тижня. Бережіть себе і своїх рідних.
Ірина Леонідівна

07.04.2020 Благовіщення

Вітаю з Благовіщенням Пресвятої Богородиці, з святом доброї надії і світлої віри. Бажаю, щоб у житті були тільки добрі вісті, тільки щасливі дні, тільки щирі почуття, тільки добрі друзі, тільки вірна любов.

03.04.2020 Іноземні мови

Вчителі іноземних мов надіслали завдання для повторення й закріплення знань. Зрозуміло, що не у всіх є можливість роздрукувати запропоновані роботи.

Є робочі зошити, в яких діти можуть прописувати матеріал за зразком. Якщо зразок у зошит напише дорослий, це ще краще.

Завдань з німецької мови дуже багато. Дітям, в першу чергу, потрібно навчитися писати букви, хоча б по одній в день. Це не важко. Матеріалу пропустили багато. Надолужуємо. У кого є можливість і бажання – самостійно рухається вперед. Поки що звіти з німецької мови надсилати не потрібно.

Завдання з англійської мови для двох груп на два тижні однакове. Там теж повторення. Учитель сказав, що нічого нового не дає.

Виконувати у міру сил, звіти відправляти обов'язково. Бажано блоками в кінці тижня, а не кожен день по сторінці. Звіти з англійської мови обов'язкові.

Німецька мова Англійська мова


30.03.2020 Творчість. Мої улюбленці

Вітаю! Вдячна всім, хто останніми днями відіслав звіти про виконану роботу. Прошу вибачення, але не на всі одразу змогла відповісти. Відправлю листи-відповіді протягом кількох днів.

Пропоную третій тиждень карантину трохи відпочити від математики, української мови і присвятити більше часу творчості.

Знаю, що в багатьох родинах є домашні улюбленці. Любі мої учні, розкажіть про них своїми творчими роботами (малюнками, аплікаціями з різного матеріалу, об’ємними роботами з пластиліну, ниток, тканини, LEGO). Якщо ви лише мрієте про домашню тваринку, пофантазуйте і теж її візуалізуйте.

Детальна інформація

28.03.2020 Хід перевірки завдань

Вітаю усіх.

Вдячна тим, хто 26 і 27 березня відіслав звіти про виконану роботу. Прошу вибачення, але не всім змогла відповісти. Усім відправлю листи-відповіді лише 29 березня протягом дня.

Гарних вихідних. Бережіть себе і своїх рідних.

20.03.2020 Завдання з англійської мови

У понеділок 23.03 Ірина Леонідівна дізнається у вчителів англійської мови, як вони будуть перевіряти дані ними завдання, яку роботу пропонують на наступні тижні. Учителі німецької мови теж обіцяли дати завдання на карантин.

16.03.2020 Початок дистанційного навчання

Доброго усім дня. Через поширення коронавірусної інфекції оголошено загальнонаціональний карантин з 12.03 по 24.04.2020 включно.

Але цей карантин відрізняється від попереднього тим, що ми продовжуємо навчатися дистанційно згідно методичних рекомендацій Департаменту освіти Вінницької міської ради щодо організації дистанційної підтримки освітнього процесу в умовах карантину.

Детальна інформація

12.03.2020 Про цей блог

Я, Мед Ірина Леонідівна, учитель початкових класів, учитель образотворчого мистецтва, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, співавтор держаних підручників «Мистецтво» для 1, 2, 3 класів ЗЗСО.

Блог створений для вчителів, шановних батьків та для учнів.

Детальна інформація