Зміст статті

10.01.2021 Початок режиму дистанційного навчання

Вітаю моїх любих учнів і шановних батьків з минулими й прийдешніми зимовими святами. Бажаю родинної злагоди, добробуту, здоров’я й терпіння.

На жаль, у ІІ семестрі 2 класу ми починаємо працювати в режимі дистанційного навчання. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020р. №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та наказу Департаменту освіти Вінницької міської ради від 04.01.2021 р. № 11 «Про організацію освітнього процесу в закладах освіти всіх типів та форм власності в період з 08.01. до 25.01.2021 р.» у нашому навчальному закладі організовано освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання.

Працюємо за знайомим для вас режимом роботи:

  • У понеділок отримуєте завдання на тиждень з усіх предметів,
  • Протягом тижня у зручний для вас час їх виконуєте,
  • Скидаєте через сайт до наступного понеділка усі виконані завдання блоками, а не щодня по сторінці. Моя електронна пошта перевантажена, адже 5,6,7 класи теж відправляють свої роботи з образотворчого мистецтва.

Дякую за розуміння.

Кілька організаційних моментів

Всі зошити я зібрала наприкінці І семестру. Тож працюєте в чистих зошитах.
Завдання з української мови та курсу «Я досліджую світ» будуть із другої частини підручників. Першу частину здали в І семестрі.
Другий зошит з курсу «Я досліджую світ» у школі. Якщо дистанційне навчання триватиме й після 25 січня, у зручний для вас час ви зможете прийти за ними в школу. НАДОЛУЖИМО.
Спілкуємось індивідуально в телефонному режимі (вайбері). Будьте здорові, бережіть себе і рідних. Усього найкращого.

Читання Українська мова Математика

17.08.2020 Вітаю моїх любих учнів і шановних батьків

Літо триває. А я радію з того, що наближається час, коли ми зможемо спілкуватися без ґаджетів. Скучила за всіма вами. З нетерпінням чекаю зустрічі.

Хоч ситуація з коронавірусом ще не стабільна, проте навчання в школах відновлюється, і 1 вересня мої другокласники сядуть за парти. Яким чином це відбуватиметься, будемо остаточно знати 26 серпня після обласної та міської педагогічної конференцій. Але те, що зміни в організації процесу навчання будуть – це однозначно.

Запрошую батьків на традиційну зустріч у школі 27 серпня о 9:00. Наша локація – біля художньої майстерні. Маски обов’язкові. Під час зустрічі отримаєте інформацію щодо організації навчального процесу. Прошу принести підручники за 1 клас: математику, буквар, англ.мову, ЯДС (підписані). Заберете додому папки для праці й малювання для доукомплектування.

Свято першого дзвоника цього року буде лише для 1 і 11 класів. Для решти учнів буде один урок-зустріч у класних кімнатах (ми – кабінет №16) о 8:00. Повноцінне навчання розпочнемо з 2 вересня.

Нічого зайвого купувати на 2 клас не потрібно. Друкованих зошитів не буде (я так планую). На уроках більш-менш діловий стиль одягу залишається, плюс змінне взуття й спортивна форма на уроки фізкультури. Багатьом потрібно поповнити картки для розрахунків у їдальні. Не забудьте оформити довідку про стан здоров’я дитини до 1 вересня.

ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ!
Якщо протягом карантину та канікул батьки змінили місце роботи, номери телефонів, родини змінили місце проживання чи статус родини, напишіть нові відомості на аркуші й принесіть, будь ласка, на зустріч 27 серпня.

Якщо є індивідуальні питання – дзвоніть, пишіть. До зустрічі. Гарного закінчення канікул. Бережіть себе та рідних

08.06.2020 Вітаю зі святами, з теплом, канікулами

Вітаю зі святами, з теплом, канікулами. Нехай кожен день дарує здоров’я, добро, радість, спокій. Прощаючись до вересня, хочу нагадати наступне.

  • Нагадую про залишений у школі одяг і взуття.
  • Щоб не забути букви, на канікулах читати щодня. У всіх є «Читай, малюй, пиши», тож прочитати, домалювити, дописати. Принести у вересні.
  • Закінчити ІІ частину зошита «Я досліджую світ». Принести у вересні.
  • Наприкінці серпня пригадати найцікавіші моменти канікул і написати про них 3 міні-твори на 5-7 речень. Оформити їх малюнками, аплікаціями, колажами.
  • За літо – нагулятися, награтися, виспатися, навітамінитися, побувати в цікавих місцях, подружитися з новими приємними людьми. Одним словом – гарно відпочити.

За потреби дзвоніть. Буду рада всіх чути. Вийду на зв'язок як учитель 2 класу 17 серпня. Бувайте

01.06.2020 Міжнародний День захисту дітей

Вітаю усіх з початком літа, з Днем захисту дітей!

Посмішка дитини — це найприємніший момент у житті більшості дорослих. У ній стільки щирості й довіри, що розтає найсуворіше й загартоване проблемами серце. Тож нехай наші діти якнайдовше залишаються дітьми. Безтурботними, веселими, радісними. Нехай кожна дитина буде здоровою, оточеною любов’ю та турботою щасливих родин. А небо над головою завжди буде мирним і кожен новий день — добрим і цікавим.

Батькам бажаю терпіння, розуміння та ніжності. Не забувайте, що саме ви відповідаєте за щасливе і безпечне дитинство дітлахів!

P.S. Вітаю тих, хто отримав свідоцтво досягнень учнів. Тож теплих, веселих, незабутніх канікул.

Але третина родин мають «хвостики». Міняємося: ви мені борги, я вам результати навчання дитини.

У понеділок 8 червня дам рекомендації щодо подальшого спілкування.