Я, Мед Ірина Леонідівна, учитель початкових класів, учитель образотворчого мистецтва, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, співавтор держаних підручників «Мистецтво» для 1, 2, 3 класів ЗЗСО.

Я є автором комплексних програм у рамках варіативної частини навчальних планів початкової школи «Живопис і графіка» та «Народознавство і ДУМ», які затверджені науково-методичною радою КВНЗ «ВАНО», пройшли апробацію в школах області протягом 2008-2015 н.р. і отримали державну реєстрацію Українським інститутом інтелектуальної власності.

Маю перемоги у міському конкурсі «Виховник року-2010» в номінації «Калейдоскоп творчих справ»; в І етапі Всеукраїнського конкурсу «Парк педагогічної майстерності-2013»; чотири перемоги у Міжнародних конкурсах «Сучасні заклади освіти» та «Інноватика в сучасній освіті» (м.Київ, 2015-2018 р.р.).

У 2019-2020 роках була спікером воркшопів, організованих видавництвом «Ранок» у містах Запоріжжя, Львів, Мукачеве, і двох мистецьких онлайн вебінарів.

Постійно друкуюся в фаховій періодичній пресі місцевого й державного рівня. Маю грамоти міського та обласного Департаментів освіти, Подяку Міністерства освіти і науки України.

ДЛЯ КОГО ЦЕЙ БЛОГ?

Блог створений для вчителів, яким з 2-А класом чудово працюється,
Які про міцні знання та уміння учнів завжди турбуються.

Для шановних батьків, які про своїх діток постійно дбають,
Про їхні інтереси, захоплення і потреби усе знають.

Для учнів – веселих, допитливих, жвавих, цікавих,
Які від навчання чекають вражень яскравих.
Тут корисної інформації багато для вас.
Тут щодня приємно проведете ви час.
Напрацюваннями своїми, я – вчитель, радо поділюся з вами,
Щоб завзяття і успіх завжди були поряд із нами.